panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow Prawa Czowieka
Prawa Czowieka Drukuj E-mail
W I semestrze tego roku szkolnego Zespó Przedmiotowy nauczycieli historii, wos i geografii przygotowa Szkolny Konkurs pt. "Prawa Czowieka" w zwizku z realizowanym priorytetem edukacyjnym i wychowawczym MEN. W Konkursie uczestniczyli uczniowie wszystkich klas ZSP.
Uczniowie klas modszych otrzymali indywidualne zadania przygotowania prac plastycznych powiconych konkretnym datom dniom zwizanym z prawami czowieka - ta cz konkursu otrzymaa tytu: "Kartka z kalendarza", za klasy maturalne miay wybra po 3 przedstawicieli do udziau w tecie wiedzy (materia bazowa na podrczniku wos).

Na 21 klas modszych prace dostarczyo 11: I TT, I TP, II e TH, III TT, II a T inf, II TT, II TP, III TP, II b T, II d T, I T inf. Organizatorzy dzikuj wychowawcom za zainteresowanie modziey konkursem i przekazanie prac, z których powstaa wystawa w holu szkoy przy ul. Kopernika.
  Przedstawiciele klas maturalnych pisali test 10 grudnia 2008 r., w auli przy ul. Kopernika. Druynowo najwicej punktów uzyskay klasy:
IV TT  96 p., III LO  94,5 p., IV TP i IV a TH ex  po 80 p., III b LP  64 p., III a LP  46,5 p., IV d TH  43 p., IV c TM  36 p.
Indywidualni finalici to (od 37 do 29 p.): Magorzata Bajcar, Urszula Wona, Sylwia Polak, Marcin Woronowicz, Tomasz Warcho, Dorota Marek, Marcin Wielgus.
Finalistom serdecznie gratulujemy a pozostaym uczestnikom dzikujemy za udzia w tecie.