panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

203 dni 0 godzin 44 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow Komunikat kocowy Jesiennych Mistrzostw Nowej Rudy w Lekkoatletyce
Komunikat kocowy Jesiennych Mistrzostw Nowej Rudy w Lekkoatletyce Drukuj E-mail
miejsce zawodów: stadion miejski przy ulicy Kodzkiej 16
data: 25.09.2009r.
organizator: Urzd Miejski w Nowej Rudzie, ZSP w Nowej Rudzie, KS AZS „Collegium Glacense”, Centrum Turystyczno – Sportowe w Nowej Rudzie
komisja sdziowska: nauczyciele wychowania fizycznego Gimnazjum nr 2 oraz Zespou Szkó Ponadgimnazjalnych  w Nowej Rudzie

Jesienne Mistrzostwa Nowej Rudy w Lekkoatletyce  Jesienne Mistrzostwa Nowej Rudy w Lekkoatletyce

wyniki rywalizacji dziewczt:
100m:    
1.Plecan Dominika        15.25 /elim/            Gimnazjum nr 1
2.Wichacz Aneta          15.40 /elim/            MOS Krosnowice
3.Chachulska Olga        14.86 /elim/            Gimnazjum nr 1
4.Kulon Sandra               15.54 /elim/            Gimnazjum nr 2
5.Bdkowska Anna         15.32 /elim/            Gimnazjum nr 1
6.Kula Natalia                 15.56 /elim/            Gimnazjum nr 2

7.Kilian Dagmara        15.88                Gimnazjum nr 2
8.Borek Agata            15.97                Gimnazjum nr 2
9.Rembacz Aneta        16.10                Gimnazjum nr 1
10.miechura Katarzyna        16.27                Gimnazjum nr 2
11.Rowiska Agnieszka        16.32                Gimnazjum nr 2
12.Kilian Agnieszka        16.47                Gimnazjum nr 2
13.Mozler Basia            16.61                MOS Krosnowice
14.Kasperiuk Martyna        16.66                Gimnazjum nr 2
15.Skurzewska Paula        16.79                Gimnazjum nr 2
16.Nowacka Ewelina        17.00                MOS Krosnowice
17.Zieliska Anna        17.15                Gimnazjum nr 2
18.Budzyna Ada            17.38                Gimnazjum nr 1
19.Bernart Katarzyna        17.86                ZSP
20.Tatar Katarzyna        18.87                Gimnazjum nr 2

                        
300m:
1.Szaga Karolina              49.48                Gimnazjum nr 2
2.Stelmaszewska Magda    50.85                Gimnazjum nr 1
3.Wasilewska Monika        51.69                Gimnazjum nr 1
4.Szliwiska Anna                  53.11                Gimnazjum nr 2
5.Maciejewska Paulina        NK                MOS Krosnowice

800m:
1.Cygan Ala                  2:56.91            Gimnazjum nr 2
2.Warcha Anna            2:57.55            Gimnazjum nr 2
3.Kuczaj Agnieszka      2:28.28            Gimnazjum nr 2
4.Pieniek Patrycja                        ZSP
5.Kapon Agnieszka                        Gimnazjum nr 2
6.Zawadzka Lidia                           Gimnazjum nr 2

pchnicie kul 3 kg:
1.Piotrowska Pamela    8.75                Gimnazjum nr 1
2.Kotua Paulina           8.67                ZSP
3.Gorlach Karolina       8.20                Gimnazjum nr 2
4.Krupa Paulina              8.02                MOS Krosnowice
5.Wojtowicz Malwina     7.42                ZSP
6.Filarowska Natalia       7.08                ZSP
7.Gulewska Kinga          6.95                Gimnazjum nr 2
8.Winiewska Alicja       6.57                ZSP
9.Wilk Joanna                6.23                ZSP
10.Bochen Ewelina         5.52                Gimnazjum nr 2
11.Wichacz Aneta         5.45                MOS Krosnowice
12.Pietrzykowska Natalia    4.74                ZSP
13.Chmielewska Agata        8.74    PK            ZSP

skok w dal:
1.Cygan Ala                  4.20                Gimnazjum nr 2
2.Szliwiska Gosia        3.80                Gimnazjum nr 2
3.Szaga Karolina        3.60                Gimnazjum nr 2
4.Krupa Paulina            3.45                MOS Krosnowice
5.Wasilewska Monika        3.40                Gimnazjum nr 1
6.Rogalska Paulina        3.35                Gimnazjum nr 2
7.Jarzyna Sylwia        2.70                MOS Krosnowice
8.Kamierczak Sylwia        2.60                MOS Krosnowice

Sztafeta 4x100m:
1.Gimnazjum nr 1 w Nowej Rudzie
2.Gimnazjum nr 2 w Nowej Rudzie
3.MOS Krosnowice

wyniki rywalizacji chopców:

100m:
1.Sikorski Kacper        12.28 /elim/            Gimnazjum nr 1
2.wider Andrzej        12.17 /elim/            ZSP
3.Sarnicki Micha        12.50 /elim/            ZSP
4.Kula Krzysiek            12.30 /elim/            Gimnazjum nr 2
5.Petyniak Patryk        12.63 /elim/            Gimnazjum nr 1

6.Ulatowski Pawe        12.71                Gimnazjum nr 2
7.Eisfeld Oskar            12.90                Gimnazjum nr 1
8.Szyszkowski Dominik    12.90                Gimnazjum nr 1
9.Marusiak Adam        13.06                ZSP
10.Kaszawicz Dawid        13.53                ZSP
11.Gajewski Grzegorz        13.53                Gimnazjum nr 2
12.Surowiec Mateusz        13.68                Gimnazjum nr 2
13.Wójcikowski Hubert        13.75                Gimnazjum nr 2
                    
400m:
1.Szyszkowski Dominik    1:01.80            Gimnazjum nr 1
2.Martynowicz Dawid        1:03.10            Gimnazjum nr 2
3.Furch Adrian            1:03.65            Gimnazjum nr 2
4.Piórkowski Marek        1:04                Gimnazjum nr 1
5.Marzec Patryk            1:04.50            Gimnazjum nr 1
6.Brodacki ukasz        1:05.45            ZSP
7.Sotyszczak Maciej        1:06.10            Gimnazjum nr 2
8.Materok Micha        1:06.30            Gimnazjum nr 2
9.Oraniec Pawe            1:07.85            Gimnazjum nr 1
10.Traczyk Marcel        1:08.40            Gimnazjum nr 1
11.Studziski Maciej        1:09.55            Gimnazjum nr 2
12.Bieliski Marcin        1:13.45            Gimnazjum nr 2
13.Bisikiewicz Mateusz        1:14.85            Gimnazjum nr 1

1500m:
ponadgimnazjalne:
1.Burkat Dawid              4:39                ZSP
2.Szatkowski Damian     4:57                ZSP
3.Korku Mariusz          4:58                ZSP
4.Woniak Wojciech        5:27                ZSP
5.Rosiski Piotr                5.38                ZSP
6.Orzechowski Mirosaw  6:17                ZSP

gimnazja:
1.Biliski Tomek        4:59                Gimnazjum nr 2
2.Cholewa Kamil        5:11                Gimnazjum nr 2
3.Szukieowicz Dawid        5:36                Gimnazjum nr 2
4.Piórkowski Marek        5:39                Gimnazjum nr 1
5.Ciasnocha Wojciech        6:14                Gimnazjum nr 1

pchnicie kul 5 kg:
1.Faron Mateusz        10.40                Gimnazjum nr 2
2.Bana Pawe            9.15                ZSP
3.Rydzyski Tomek        9.00                Gimnazjum nr 2
4.witowski Pawe        8.85                Gimnazjum nr 1

skok w dal:    
1.Osial Micha            4.75                ZSP
2.Ziemski Przemysaw        4.70                ZSP
3.Sikorski Kacper        4.60                Gimnazjum nr 1
4.Eisfeld Oskar            4.40                Gimnazjum nr 1
5.Biliski Tomasz        4:35                Gimnazjum nr 2
6.Martynowicz Dawid        4.20                Gimnazjum nr 2
7.Ulatowski Piotr        4.20                Gimnazjum nr 2
8.Faron Mateusz        4.00                Gimnazjum nr 2
9.Studziski Maciej        3.75                Gimnazjum nr 2

sztafeta 4x100m:
    1. Gimnazjum nr 2

Jesienne Mistrzostwa Nowej Rudy w Lekkoatletyce  Jesienne Mistrzostwa Nowej Rudy w Lekkoatletyce

Jesienne Mistrzostwa Nowej Rudy w Lekkoatletyce  Jesienne Mistrzostwa Nowej Rudy w Lekkoatletyce

Jesienne Mistrzostwa Nowej Rudy w Lekkoatletyce  Jesienne Mistrzostwa Nowej Rudy w Lekkoatletyce

Jesienne Mistrzostwa Nowej Rudy w Lekkoatletyce  Jesienne Mistrzostwa Nowej Rudy w Lekkoatletyce