panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Wydarzenia arrow Stypendium Rotariańskie
Stypendium Rotariańskie Drukuj E-mail
     Dnia 12 października 2009 roku o godzinie 19.00 w Hotelu ,,Piast-Roman” w Świdnicy odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Rotariańskich na rok szkolny 2009/2010.
     Wśród wyróżnionych uczniów była uczennica naszej szkoły, Małgorzata Waleńczyk z klasy IV Technikum Poligraficznego, która odbierała stypendium fundowane przez SIMP w  ramach Stypendium Rotariańskiego.

Stypendium Rotariańskie


     Uroczystość rozpoczął Prezydent Rotary Clubu, Jan Tymczyszyn, witając serdecznie przybyłych stypendystów, rodziców i opiekunów. Podkreślił, iż w tym roku pula stypendiów zwiększyła się do liczby 16. Każdy z uczestników odbierając stypendium prezentował swoją osobę i  przedstawiał  plany, związane z wykorzystaniem środków pieniężnych.
     Uroczystość zakończyła się poczęstunkiem i dyskusją uczestników.

Stypendium Rotariańskie  Stypendium Rotariańskie