panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow DZIE BEZPIECZNEGO INTERNETU
DZIE BEZPIECZNEGO INTERNETU Drukuj E-mail
Od 2004 roku z inicjatywy Komisji Europejskiej w lutym obchodzony jest Dzie Bezpiecznego Internetu (Safer Internet Day), który odbywa si w ramach programu "Safer Internet". Ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie dziaa na rzecz bezpiecznego dostpu dzieci i modziey do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyk bezpieczestwa dzieci w Internecie oraz nagonienie tematu bezpieczestwa online.

W Polsce DBI obchodzony jest od 2005 r. Jego organizatorami s Fundacja Dzieci Niczyje (FDN) oraz Naukowa i Akademicka Sie Komputerowa (NASK), tworzce Polskie Centrum Programu "Safer Internet" - odpowiedzialne za realizacj programu "Safer Internet" w Polsce.

Wicej na ten temat: tutaj