panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Targi edukacyjne - Wrocawski Indeks 2010
Targi edukacyjne - Wrocawski Indeks 2010 Drukuj E-mail
    W dniach 9-10 marca 2010 roku, odbyy si we Wrocawiu targi edukacyjne pod nazw "Wrocawski Indeks". Miay one na celu promocj Wrocawia, jako atrakcyjnego miejsca studiowania oraz przedstawienie uczelni wyszych ze stolicy Dolnego lska - oferta poszczególnych kierunków, korzyci jakie si z nimi wi.

Targi Edukacyjne  Targi Edukacyjne
Okoo godziny 11 grupa uczniów z naszej szkoy dotara na miejsce, w którym odbyway si owe targi - czyli do budynku przy ulicy Wystawowej. Bylimy tam pod opiek Pani Doroty Pudeko i Pana Grzegorza Pudeko. Po ustaleniu godziny powrotu, kady uda si w stron interesujcego go stanowiska. W dolnym pomieszczeniu budynku znajdowaa si tablica, z dokadnym planem targów. W hali na górze bya scena, miejsca do siedzenia oraz wspomniane wczeniej stanowiska. Wraz ze swoj koleank, staraam si przejrze wszystkie oferty szkó - zaprezentowao si tam a 13 uczelni. Propozycje kierunków byy bardzo zrónicowane. Poza przedstawicielami szkó - którzy suyli nam rad - przy stanowiskach znajdoway si ulotki z przydatnymi informacjami. W czasie trwania tragów, odbyo si te kilka pokazów artystycznych - bardzo ciekawy by pokaz taneczny uczennic z Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocawiu. Przy przegldaniu propozycji edukacyjnych, zwróciam szczególn uwag na uczelnie, które maj kierunki zwizane z informatyk - pozwolio mi si to zorientowa, gdzie mogabym uda si na studia. Targi takie polecam kademu, kto myli o swojej dalszej edukacji.
    Targi odebraam jako "wspólne dni otwarte" wrocawskich szkó wyszych - co byo bardzo trafnym pomysem. Zaoszczdza to duo czasu, na udanie si do kadej uczelni osobno. Gdyby nie to, e jestem dopiero w drugiej klasie technikum, to zapewne skusiabym si,  na któr z ofert danej szkoy. Przedsiwzicie byo przemylane i na pewno przycigno wiele potencjalnych kandydatów na uczniów.

Targi Edukacyjne  Targi Edukacyjne
Targi Edukacyjne
Karolina Dominas kl. IIcti