panorama szkoły
NST Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym ¦l±sku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Sport arrow Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej dziewcz±t i chłopców.
Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej dziewcz±t i chłopców. Drukuj E-mail
Dnia 17  marca 2010 w Bystrzycy Kłodzkiej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego  Szkół Ponadgimnazjalnych  w piłce ręcznej dziewcz±t, natomiast 18  marca 2010 w Kłodzku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego  Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców. Niestety nasze zespoły, mimo pięknej gry i zaciętej rywalizacji, uległy zespołom z Kłodzka i Bystrzycy Kłodzkiej zajmuj±c czwarte miejsca.

Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej  Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej
Nasz± szkołę reprezentowali:

 1. Ola Meler                        IVdT 
 2. Justyna Wereta              IIbT
 3. Justyna Kopeć                 IIbT
 4. Anna Bieniaszewska       IIbT
 5. Sandra Wojnar               IIIcT
 6. Barbara Stachowska       IIIcT 
 7. Marcelina Traczyk           IIcT
 8. Stella Skiba                       IIeT 
 9. Paulina Kotuła                  IcT
 10. Adrianna Żuberska        IbT
 11. Angelika Bartnik           IbT
 12. Alicja Wi¶niewska          IbT
Opiekun Jacek Pomorski

Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej
Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej
Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej 
 1. Bartosz Kopa               IIcT
 2. Kamil Borek                 IVaT
 3. Krzysztof Mika            IVaT
 4. Tomasz Dobrzyński     IVaT
 5. Marcin Grz±dziel        IVdT
 6. Przemysław Borek      I aT
 7. Jacek Krzysiak            I aT
 8. Michał Osial                IIIeT
 9. Piotr Keplinger           IIId T
 10. Paweł Macioszek         IIId T
 11. Bartosz Słoninka         IVbT
 12. Andrzej Proch             IVbT
 13. Wojciech Wawrzak     IVaT
 14. Kacper Orwat               IVf T  
Opiekun Beata Legieć

Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej
Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej
Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej
Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej