panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow II Midzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Obcojzycznej
II Midzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Obcojzycznej Drukuj E-mail
     Dnia 28 kwietnia 2010 w Zespole Szkó Ponadgimnazjalnych w Bystrzycy Kodzkiej odby si II Midzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Obcojzycznej.
     Konkurs polega na wyrecytowaniu wiersza  w jednym z trzech jzyków: angielskim, niemieckim i rosyjskim. Nasz szko reprezentoway dwie uczennice, które przygotoway wiersze w jzyku angielskim. Byy to: Magorzata Jaworska z klasy III d TH oraz Adrianna Jania z IIB TH. Poziom prezentowanej w jzyku angielskim poezji by wysoki i przekroczy najmielsze oczekiwania jury, dlatego za wyjtkowy sukces uwaamy zdobycie III miejsca przez Magosi Jaworsk, która w bardzo ciekawy sposób przedstawia wiersz angielskiego poety Williama Blake'a pt”Love's Secret”.