panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

185 dni 17 godzin 8 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Lazurowe Wybrzee - przeyjmy to raz jeszcze!!!
Lazurowe Wybrzee - przeyjmy to raz jeszcze!!! Drukuj E-mail
W dniach od 09.04-18.04.2010r. uczniowie naszej szkoy  wraz z opiekunami  wyruszyli na 10 dniowy odpoczynek na malownicze tereny Francji. Wycieczka zorganizowana zostaa przez biuro podróy JUVENTUR – Wabrzych. Pod okiem naszych pedagogów mielimy szans rozwija swoje zainteresowania w kierunku przyszego zawodu – technik hotelarz. Mimo wyczerpujcej podróy tryskalimy otwartoci i chci poznania nowego miejsca.

Lazurowe Wybrzee  Lazurowe Wybrzee

Wybrzee, na którym mielimy okazj zagoci COTE D’AZUR to najsynniejsza i najpikniejsza cz francuskiego wybrzea Morza ródziemnego. Jest skupiskiem najsynniejszych miejscowoci na wiecie:


  • Saint Tropez
  • Saint Raphael
  • Nicea
  • Cannes
  • Monaco
  • Monte Carlo
  • Kanion du Verdon
Zakwaterowanie:
Camping LES PRAIRIES de la MER w Port Grimaud
Bylimy zakwaterowani  w trzygwiazdkowym campingu przylegajcym bezporednio do morza z rozoyst ,piaszczyst pla. Moglimy korzysta na terenie obiektu z  restauracji, barów, klubów dyskotekowych, sklepów, telefonów, pralni, wypoyczalni rowerów, moliwo korzystania z nart wodnych, windsurfingu, spadochronu, bezpatnych  kortów tenisowych, boisk do koszykówki, piki nonej i siatkówki plaowej.     

Nasze stacjonarne MOBIL-HOMY:
Charakteryzoway si wysokim standardem, 4/6 osobowe, z dwiema wydzielonymi sypialniami, (w jednej óko podwójne, w drugiej dwa pojedyncze ) oraz z miejscami do spania w salonie, z ciep i zimn wod, WC, prysznicem, lodówk, naczyniami, sztucami, garnkami, kocami, poduszkami. Wielk rado sprawiao nam wspólne gotowanie.

Lazurowe Wybrzee  Lazurowe Wybrzee  Lazurowe Wybrzee
Lazurowe Wybrzee  Lazurowe Wybrzee  Lazurowe Wybrzee

CIEKAWIE SPDZILIMY CZAS 
w...

SOBOTA:
Po zakwaterowaniu udalimy si na spacer po Port Grimaud. Wspólnie  zwiedzilimy rynek, a nastpnie kady mia czas w celu zapoznania nowego miejsca.

NIEDZIELA:
Wielk dla nas atrakcj bya wycieczka do Wielkiego KANIONU du VERDON. Mielimy okazj wspólnie pyn rowerkami wodnymi po kanionie.  Z wielkim zainteresowaniem obserwowalimy jak odwani turyci skacz na bungee. 

PONIEDZIAEK:
Wycieczka do Saint Tropez i Grimaud. Spdzilimy czas w miejscowoci, która cieszy si ogromna popularnoci wród wielu gwiazd, mimo, e pogoda nam nie dopisywaa to dobry nastrój nas nie opuszcza.

CZWARTEK:
Wycieczka do Cannes - gdzie odbywa si najsynniejszy Festiwal Filmowy. Czulimy si jak gwiazdy majc okazj chodzi po czerwonym dywanie,  Nicei , Monaco i Monte Carlo- okazja zobaczenia wielkiego kasyna, Eze Village - zwiedzanie wytwórni perfum z moliwoci zakupu perfum. Wycieczka ta wywara na nas najwiksze wraenia.

W cigu podróy zobaczylimy równie CZECHY, AUSTRI, NIEMCY, WOCHY, SZWAJCARI.

Dbrowna Natalia
Przybysz Karolina
IbTZ