panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow Oglnopolski Konkurs Multimedialny o Janie Pawle II
Oglnopolski Konkurs Multimedialny o Janie Pawle II Drukuj E-mail
Ogólnopolski Konkurs Multimedialny o Janie Pawle II. Z okazji V Dni Papieskich Gimnazjum nr 3 w widnicy, pod patronatem Wydziau Katechetycznego przy widnickiej Kurii Biskupiej, zorganizowao Ogólnopolski Konkurs Multimedialny o Janie Pawle II pt. "ycie jest cenne - doce je". Prace ocenia midzy innymi Piotr Tomczyk - wykadowca Pastwowej Wyszej Szkoy Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w odzi. Wygra mona byo bardzo cenne nagrody - zwycizca otrzymywa laptop. W konkursie wzio udzia kilkoro uczniów z naszej szkoy, jednak najwiksze gratulacje nale si Emilii Czekaj z klasy IIc, która wygraa owy konkurs. Emilia uczszcza do klasy o profilu informatycznym, a interesuje si wanie grafik komputerow. Miejmy nadziej, e Emilia nadal bdzie rozwijaa swoj pasj. yczymy dalszych sukcesów.


Karolina Dominas kl. IIc