panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow Mistrzostwa Nowej Rudy w Pice Nonej
Mistrzostwa Nowej Rudy w Pice Nonej Drukuj E-mail


W zawodach uczestniczyy reprezentacje czterech noworudzkich szkó: Zespou Szkó Ponadgimnazjalnych nr 2, Liceum Ogólnoksztaccego, Zespou Szkó Ponadgimnazjalnych nr 1 oraz Noworudzkiej Szkoy Technicznej.

 

W wyniku losowania w meczach eliminacyjnych, przeprowadzonych na stadionie naszej szkoy, Liceum Ogólnoksztacce rywalizowao z ZSP nr 2, a reprezentacja naszej szkoy spotkaa si w trudnym meczu z ZSP nr 1.Pierwszy mecz zakoczy si zwycistwem LO - drugi natomiast, po bardzo dramatycznej dogrywce (w wyznaczonym czasie gry 1:1), wygraa Noworudzka Szkoa Techniczna. Mecz finaowy o mistrzostwo Nowej Rudy Szkó Ponadgimnazjalnych przeprowadzony zosta na stadionie KS „PIAST”. Mistrzem zostaa reprezentacja Noworudzkiej Szkoy Technicznej, która wyranie przewaaa przez cae spotkanie z druyn Liceum Ogólnoksztaccego.