panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Na dobry pocztek ... :)
Na dobry pocztek ... :) Drukuj E-mail
     Nadszed kolejny rok szkolny... Ehh, wakacje tak szybko miny :(
     W tym roku szkolnym witamy uczniów 6 klas pierwszych (w tym trzech techników: poligraf, informatyk, hotelarz  i trzech klas zawodowych: murarz, sprzedawca, mechanik pojazdów samochodowych). Witamy równie na Starej Drodze uczniów klas z ul. Kopernika. Wszystkim „starym” i „nowym” koleankom i kolegom yczymy wielu osigni w nauce, w sporcie i w realizowaniu swych talentów poprzez udzia w konkursach, olimpiadach itp. Ju teraz yczymy, by w czerwcu wielu z Was otrzymao wiadectwa z wyrónieniem, jak ta dua grupa Waszych starszych koleanek i kolegów, którzy odebrali wiadectwa z „paskiem” nie tak dawno :) :

najlepsza uczennica - Karolina Czy  poczet sztandarowy szkoy  wszystkie nagrodzone Patrycja Pieniek, Karolina Czy, Paulina Wysocka


Karolina Czy (rednia 5,56) – Stypendium Ministra Edukacji oraz Stypendium Rotariaskie, Patrycja Pieniek (5,41), Marcelina Traczyk (5,18), Adrianna Schima (5,02), Martyna Gsior i Tomasz Matuszyk (4,94), Karolina Dominas i Grayna Gregorczuk (4,88), Karolina Woowska i Marta Hermanowicz (4,87), Kamila Podgórna (4,86), Paulina Wysocka i Dominika Zwierzyska (4,83), Marta Olszewska (4,81), Angelina Prokopek (4,78), Patrycja Pogorzelec i Piotr Jaboski (4,77) oraz Ewelina Kunierz (4,76).

     Nagrodzonym jeszcze raz gratulujemy a Wam, drogie koleanki i drodzy koledzy yczymy POWODZENIA W NOWYM ROKU SZKOLNYM!!

Samorzd Uczniowski ZSP