panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow KONKURS - czna pula nagrd 27.450 PLN!
KONKURS - czna pula nagrd 27.450 PLN! Drukuj E-mail
Fundacja Think! zaprasza uczniów i nauczycieli do udziau w projekcie "Fundusze dla Polski - Filmowa Mapa Przemian". W ramach projektu odbdzie si ogólnopolski konkurs skierowany do uczniów na najciekawsze filmy ukazujce rozwój Polski dziki finansowemu wsparciu z Funduszy Europejskich. Wystarczy komórka lub kamera oraz ciekawy pomys, by zmierzy si z konkursowym wyzwaniem. czna pula nagród w konkursie wynosi 27.450zotych! Konkurs filmowy skierowany jest do uczniów gimnazjów i szkó ponadgimnazjalnych w Polsce. Zadaniem uczniów jest przygotowanie filmiku pokazujcego wpyw rodków unijnych na rozwój miejscowoci, regionu, Polski. Przesane filmy zostan umieszczone na interaktywnej "Filmowej Mapie Przemian" oraz w kanale filmowym. Termin nadsyania filmów upywa 5 listopada 2010r. Zgaszane filmy nie powinny by dusze ni 180 sekund oraz "cisze" ni 60 MB. Regulamin konkursu oraz szczegóowe zasady i opis nagród znajduj si w serwisie www.mapaprzemian.pl oraz www.think.org.pl

Zapraszamy chtnych do wzicia udziau w konkursie!

Wicej informacji udziela p. Daniel Jaboski (gabinet A2-5)