panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow XI Zlot Turystyczny
XI Zlot Turystyczny Drukuj E-mail
     24.09.2010r. uczennice klasy 2 Technikum Ochrony rodowiska: Kamila Bednarek, Monika Czaniecka, Bogusawa Grzdziel, Paulina Kotua, Natalia Pietrzykowska, Irmina Rola, Kamila Waloczyk pod opiek Pani Magdaleny Osickiej uczestniczyy XI Zlocie Turystycznym – „Spotkajmy si na wiey” w ramach „Noworudzkiej Jesieni Ekologicznej 2010”
     W tym roku spotkalimy si na Górze Wodzickiej w wierkach. Dziewczta musiay zmierzy si z pytaniami z ogólnej wiedzy o lesie, Wzgórzach Wodzickich. Pracoway z map i kompasem. Reklamoway Wzgórza Wodzickie piknym pomysem na plakat. Trud i powicenie zostay docenione prze jury – otrzymalimy dyplom.

XI Zlot Turystyczny  XI Zlot Turystyczny 

XI Zlot Turystyczny  XI Zlot Turystyczny  XI Zlot Turystyczny
XI Zlot Turystyczny - Dyplom