panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

186 dni 8 godzin 34 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Hotelarze na Midzynarodowej Konferencji
Hotelarze na Midzynarodowej Konferencji Drukuj E-mail

Hotelarze na Midzynarodowej Konferencji pt. „Zabytek techniki w gospodarce, polityce spoecznej, kulturze”.

      Konferencja odbya si dnia 22.10.2010r. w Centrum Biznesu i Innowacji w Nowej Rudzie- Supcu, dotyczya problematyki wpisywania do rejestru zabytków duych dzie inynierskich, estetyki zabytku techniki, problemu ochrony zabytkowego zespou kolejki. Prelekcje wygoszone podczas konferencji byy niezwykle interesujce, tym bardziej, e nigdy dotd nie zwracalimy uwagi na zabytki techniki wokó nas. Okazuje si, e takich eksponatów na naszym terenie jest bardzo duo, np. wiee wiertnicze, tunele, stare myny, studnie itp. W czasie przerwy zostalimy mile zaskoczeni poczstunkiem.

Hotelarze na Midzynarodowej Konferencji  Hotelarze na Midzynarodowej Konferencji

       Tego dnia klasa hotelarska zwiedzia take Centrum Biznesu i Innowacji. Zadziwi nas elegancki i ekskluzywny wystrój wntrz, tym bardziej, e budynek od zewntrznej strony wyglda mniej dostojnie. Restauracja w orodku noclegowym jest urzdzona z niezwykym smakiem. Warto wybra si tam na kaw, czy posiek. Pokoje s urzdzone w nowoczesnym stylu. W kadym pokoju znajduje si azienka. Polecamy Centrum Biznesu i Innowacji do wypoczynku, skorzystania ze SPA hotelowego, czy skorzystania z restauracji hotelowej lub Sali konferencyjnej.

Hotelarze na Midzynarodowej Konferencji  Hotelarze na Midzynarodowej Konferencji
Opracowaa Anna Mdrek, uczennica klasy 3 b TZ.