panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym ¦l±sku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Wydarzenia arrow Hotelarze na Międzynarodowej Konferencji
Hotelarze na Międzynarodowej Konferencji Drukuj E-mail

Hotelarze na Międzynarodowej Konferencji pt. „Zabytek techniki w gospodarce, polityce społecznej, kulturze”.

      Konferencja odbyła się dnia 22.10.2010r. w Centrum Biznesu i Innowacji w Nowej Rudzie- Słupcu, dotyczyła problematyki wpisywania do rejestru zabytków dużych dzieł inżynierskich, estetyki zabytku techniki, problemu ochrony zabytkowego zespołu kolejki. Prelekcje wygłoszone podczas konferencji były niezwykle interesuj±ce, tym bardziej, że nigdy dot±d nie zwracali¶my uwagi na zabytki techniki wokół nas. Okazuje się, że takich eksponatów na naszym terenie jest bardzo dużo, np. wieże wiertnicze, tunele, stare młyny, studnie itp. W czasie przerwy zostali¶my mile zaskoczeni poczęstunkiem.

Hotelarze na Międzynarodowej Konferencji  Hotelarze na Międzynarodowej Konferencji

       Tego dnia klasa hotelarska zwiedziła także Centrum Biznesu i Innowacji. Zadziwił nas elegancki i ekskluzywny wystrój wnętrz, tym bardziej, że budynek od zewnętrznej strony wygl±da mniej dostojnie. Restauracja w o¶rodku noclegowym jest urz±dzona z niezwykłym smakiem. Warto wybrać się tam na kawę, czy posiłek. Pokoje s± urz±dzone w nowoczesnym stylu. W każdym pokoju znajduje się łazienka. Polecamy Centrum Biznesu i Innowacji do wypoczynku, skorzystania ze SPA hotelowego, czy skorzystania z restauracji hotelowej lub Sali konferencyjnej.

Hotelarze na Międzynarodowej Konferencji  Hotelarze na Międzynarodowej Konferencji
Opracowała Anna Mędrek, uczennica klasy 3 b TZ.