panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow MIKOAJKI 2010
MIKOAJKI 2010 Drukuj E-mail
8 grudnia 2010 odbyo si spotkanie Mikoajkowe w Domu Pomocy Spoecznej w Ludwikowicach, które zostao zorganizowane przez Pedagogów i uczniów Zespou Szkó Ponad gimnazjalnych w Nowej Rudzie, w skadzie: mgr Anna Raczycka, mgr Magorzata Roch, mgr Magdalena Szewczyk, Karolina Gaza, Kamil Gowacki, Daria Gro, Dominika Byczkowska, Oskar Zgoda, Paulina Wysocka, Magdalena Mucha.

Mikoajki 2010  Mikoajki 2010  Mikoajki 2010

Podopieczni Domu Pomocy  Spoecznej zostali odwiedzeni przez organizatorów Akcji Mikoajkowej, jak i przez samego witego Mikoaja oraz jego pomocników.
Wspólnie zostao odpiewanych kilka kold, jak i pastoraek wprowadzajcych wszystkich w aur przedwiteczn. Nastpnie zostay rozdane prezenty w formie sodyczy dla podopiecznych Domu Pomocy Spoecznej, jak i ich opiekunów. Spotkanie mikoajkowe sfinalizowane zostao wspólnymi zdjciami podopiecznych z Mikoajem oraz z organizatorami Akcji Mikoajkowej. 
 
Pod koniec spotkania moglimy zobaczy wystp dwóch mieszkanek Domu Pomocy Spoecznej w ukadzie tanecznym. Zachcajcym wszystkich do wspólnej zabawy.

Mikoajki 2010  Mikoajki 2010

Spotkanie mikoajkowe mogo odby si dziki ofiarnoci uczniów naszej szkoy, jak i zaangaowaniu i zainteresowaniu naszego grona pedagogicznego.
Dzikujemy i zapraszamy za rok!