panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow Towards Great Britain
Towards Great Britain Drukuj E-mail
     Z przyjemnoci zawiadamiamy, e dwie uczennice naszej szkoy- Jagoda Policht i Monika Stroczyska dostay si do finau konkursu "Towards Great Britain" (Bliej Wielkiej Brytanii) zorganizowanego przez Nauczycielskie Kolegium Jzyków Obcych we Wrocawiu.
     Pierwszy etap konkursu odby si 10 grudnia 2010, natomiast etap drugi odbdzie si w marcu w siedzibie NKJO we Wrocawiu. W pierwszym etapie konkursu naleao rozwiza quiz kulturowy dotyczcy Wielkiej Brytanii oraz napisa dyktando w jzyku angielskim. Natomiast w finale uczennice bd interpretowa fragment utworu literackiego oraz prezentowa sawn osob z historii Wielkiej Brytanii.
      Jest o co walczy- wród nagród gwarantowane miejsca w prestiowym NKJO we Wrocawiu.
Uczennicom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze zmagania.
 
Agnieszka Kozowska