panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Szkolna gazetka EPOK razy 2
Szkolna gazetka EPOK razy 2 Drukuj E-mail
Uczniowie klasy 3CT (Emilia Czekaj, Karolina Dominas, Ewelina Kazek, Oskar Herc, Pawe Reszka i Kacper Halat) pod okiem opiekuna pana Konrada Kawaka opublikowali ju 2 numery szkolnej gazetki pt.: "EPOK razy 2". Ta tajemnicza nazwa kryje w sobie pierwsze litery imion skadu redakcji. W kadym wydaniu "dla kadego co miego". Kady numer zawiera wiele  humoru, a take mnóstwo rónych ciekawostek. Nie brakuje w niej spraw powaniejszych. "EPOK razy 2" zamieszcza wywiady z nauczycielami i uczniami, przypomina waniejsze fakty z historii Polski, informuje o szkolnych wydarzeniach. Nie brakuje take rubryki sportowej. Pamitajcie, e w kwietniu kolejne dwa numery!!! Zachcamy do czytania i ewentualnego zgaszania swoich uwag. Kady, kto tylko ma odrobink talentu pisarskiego i chci, moe do gazetki pisa np. do kcika "Nasza twórczo".  To dopiero pocztek naszej przygody z gazetk wic prosimy o wyrozumiao w przypadku niedocigni natury technicznej ale jednoczenie czekamy na Wasze spostrzeenia dziki którym bdziemy mogli usprawni nasz prac. Zachcamy wszystkich do lektury szkolnej gazetki.

Wydanie pierwsze

Wydanie drugie