panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Drzwi otwarte 2011
Drzwi otwarte 2011 Drukuj E-mail
Organizacja imprezy pn. Drzwi otwarte w Zespole Szkó Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie to ju tradycja. Równie i w tym roku nie zabrako wielu atrakcji i niespodzianek, które zostay pieczoowicie przygotowane przez uczniów naszej szkoy. Przekonali si o tym licznie przybyli gimnazjalici ostatnich klas gimnazjum i ich rodzice, którym zaprezentoway si m.in. zespoy muzyczne i grupy taneczne. Po wystpach artystycznych modzie zapoznaa si z bogat ofert edukacyjn naszej szkoy na rok szkolny 2011/2012 i moga podziwia dowiadczenia oraz prace wykonywane na oczach gimnazjalistów, na specjalnie przygotowanych stoiskach tematycznych.

Drzwi otwarte 2011  Drzwi otwarte 2011  Drzwi otwarte 2011

Miejmy nadziej, e Drzwi otwarte przybliyy gimnazjalistom niepowtarzalny charakter i klimat naszej szkoy.
Do zobaczenia we wrzeniu!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Drzwi otwartych.