panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Dzie Dziecka
Dzie Dziecka Drukuj E-mail
1 czerwca 2011r, przy Miejskim Orodku Kultury w Nowej Rudzie czonkowie Modzieowej Rady Miasta reprezentowani przez Karolin Czy i Sandr Dolsk z ZSP Nowa Ruda wraz ze szkolnymi koleankami i kolegami pomagali przy organizacji przez MOK "Dnia Dziecka" dla naszych najmodszych mieszkaców miasta. Modzie wykazaa si ogromn inicjatyw. Dziki uprzejmoci p. Marzeny Ludwin z ZSP Nowa Ruda mogli zaprezentowa i udzieli Dzieciom lekcji pierwszej pomocy na profesjonalnych fantomach oraz przedstawi pozorowan scenk ratowania osoby omdlaej. Dodatkowo nawizali kontakt z Orodkiem Jedzieckim "Kodzka Róa" wicko, którego wacicielka zgodzia si na przywiezienie dwóch kucyków, na których Dzieci mogy za darmo pojedzi. Orodek Jedziecki "Kodzka Róa" zgodzi si równie na ofiarowanie jeszcze jednego drobnego prezentu, którym byy widokówki z komi rozdawane przez Modzie z ZSP Nowa Ruda.

Dzie Dziecka  Dzie Dziecka  Dzie Dziecka
Mamy nadziej, e tegoroczny "Dzie Dziecka" na dugo pozostanie w pamici Najmodszych i w przyszym roku uda si zebra jeszcze wicej uczestników.