panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow 30 wrzenia w naszej szkole odbyy si Prawybory parlamentarne 2011.
30 wrzenia w naszej szkole odbyy si Prawybory parlamentarne 2011. Drukuj E-mail
     Byo to przedsiwzicie, które potwierdzao udzia naszej szkoy w akcji  "Modzi Gosuj" pod patronatem CEO. Wybory miay na celu propagowanie gosowania wród modziey uczcej si w naszej szkole.
     Na tydzie przed wyborami, przygotowalimy tablic informacyjn, na której byy zawarte wszystkie potrzebne informacje na temat prawyborów i wyborów parlamentarnych, by uczniowie mogli si z nimi zapozna.
Koordynatorem akcji ,, Modzi Gosuj” bya Pani mgr Bogumia Szostak.

     W specjalnie powoanej komisji wyborczej zgodnie z regulaminem zasiedli uczniowie szkoy: Marcelina Tracz, Monika Stroczyska, Malwina Wojtowicz. W gosowaniu wzio udzia 137 uczniów klas trzecich i czwartych.
     Wybory w naszej szkole poprzedzone byy akcj plakatow nawoujc do wzicia udziau w gosowaniu. Odbyy si  take lekcje podczas których uczniowie dowiedzieli si jak gosowa, dlaczego warto i na wybory oraz zapoznali si z programami wyborczymi Komitetów Wyborczych z naszego województwa. W przygotowanym  lokalu wyborczym uczniowie oddawali gosy na wybrane komitety wyborcze.
      Uczestniczc w akcji "Modzi Gosuj" chcemy przygotowa si do podejmowania wiadomych decyzji w Wyborach Parlamentarnych 9 padziernika 2011.