panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Wycieczka zawodoznawcza do hotelu **** ZAMEK na SKALE
Wycieczka zawodoznawcza do hotelu **** ZAMEK na SKALE Drukuj E-mail
27 padziernika 2011r. uczniowie klasy trzeciej,  Technikum hotelarskiego odwiedzili hotel 4-gwiazdkowy „Zamek na skale” ulokowany w obiekcie zabytkowym w pobliskiej miejscowoci Trzebieszowice.

Zamek na Skale  Zamek na Skale  Zamek na Skale

Obiekt ten pooony jest w samym sercu Kotliny Kodzkiej, miejscu, które podziwiane jest przez wielu artystów. Hotel oferuje usugi o najwyszym standardzie czego dowodem s liczne nagrody oraz wyrónienia tj.:


  • Czonek Stowarzyszenia Historic Hotels of Europe
  • Czonek Stowarzyszenia Hotele Historyczne w Polsce
  • Certyfikat ISO 2008:9001
  • I miejsce w konkursie wSPAniae SPA na Najlepszy Orodek Odnowy Biologicznej w Polsce w kategorii SPA w Plenerze
  • Zote Godo Quality International 2010
  • Brzowe Godo Quality International 2009
  • Po Prostu Najlepszy 2009 w trzech kategoriach
  • Hotel Przyjazny Matce i Dziecku
  • Luksusowa Marka Gentelmana 2009

Trzeba przyzna, e bylimy zachwyceni architektur, lokalizacj i ciekaw histori obiektu, któr przybliya nam jedna z pracownic. Wntrza hotelu s bogato zdobione, a wikszo mebli oraz innych elementów dekorujcych pomieszczenia byy autentyczne, pochodzce z poprzednich epok, np. z baroku. Mielimy take zaszczyt pozna jednego z najlepszych szefów kuchni Mistrza wiata w Grillowaniu 2006 Marka Mola, który wykazuje si talentem w hotelowej restauracji, serwujc dania kuchni polskiej i midzynarodowej.

„Zamek na skale” posiada 72 pokoje oraz 120-180 noclegów. Gociom proponuje równie spdzenie czasu w restauracji, kawiarni, SPA, kameralnej winiarni, gdzie mona delektowa si zamkowym winem oraz wypoczynek na wieym powietrzu, spacerujc po parku. Pobyt goci w tym niebanalnym hotelu uatrakcyjniany jest organizowanymi koncertami, operami na urokliwym dziedzicu.

Na koniec warto doda, e to wspaniae, e posiadamy moliwo uczestniczenia w tego typu projektach, bo dziki wycieczkom zawodowym zdobywamy coraz wiksz wiedz praktyczn i atwiej nam zrozumie to, czego uczymy si na lekcjach w szkole oraz rozwijamy zainteresowania brany hotelarskiej oraz turystycznej.


Opracowaa:
 Natalia Dbrowa, Karolina Przybysz z 3bt
Zdjcia wykonaa Magdalena Zieliska z 3bt