panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

149 dni 11 godzin 31 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Pozostae projekty arrow Szkoa Nowych Technologii
Szkoa Nowych Technologii Drukuj E-mail
Zespó Szkó Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie zosta wytypowany do Projektu pn. Szkoa Nowych Technologii jako jedna z 500 szkó w Polsce. Projekt jest czci midzynarodowego programu Microsoft Partners in Learning, znanego w Polsce pod lokaln nazw Partnerstwo dla przyszoci. Organizatorami projektu s partnerzy strategiczni: firma Microsoft oraz Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne.

Microsoft   WSIP  WSIP

Inicjatywa jest skierowana do uczniów, nauczycieli i dyrektorów liceów ogólnoksztaccych oraz techników ksztaccych w zawodach: technik informatyk, technik telekomunikacji, technik teleinformatyk, technik elektronik, technik elektryk, technik mechatronik. Jej celem jest udostpnienie modziey oraz kadrze nauczycielskiej szkó ponadgimnazjalnych najnowszej wiedzy i umiejtnoci z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnych. W efekcie – wspieranie edukacji, która stwarza modym ludziom szanse rozwoju i dobrze przygotowuje do ycia w nowoczesnym wiecie opartym na wiedzy.

W ramach projektu nauczyciele poznaj nowoczesne narzdzia umoliwiajce prowadzenie atrakcyjnych zaj – zgodnie z duchem reformy edukacji oraz  wymogami skomputeryzowanego wiata XXI wieku. W cyklu bezpatnych szkole i warsztatów, prowadzonych przez trenerów Microsoft Sp.zo.o i ekspertów w dziedzinie e-nauczania, zdobywaj te wiedz o nowych trendach w edukacji, m.in.: internetowych platformach edukacyjnych, programach dla szkó (DreamSpark, Live@EDU, ITAcademy), najnowszym rozporzdzeniu MEN o obowizkowych elektronicznych podrcznikach.

Szkoa Nowych Technologii to niespotykana szansa rozwoju dla uczniów: podczas warsztatów uczestnicy projektu otrzymuj szkolenia oraz bezpatny dostp do legalnego oprogramowania, w szczególnoci narzdzi developerskich (dostp do programu DreamSpark).

Dyrektorzy i nauczyciele szkó – otrzymaj certyfikaty Szkoy Nowych Technologii Partnerów strategicznych Microsoft i WSIP w ramach midzynarodowego programu Partners in Learning.

opiekun projektu Daniel Jaboski