panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow Mistrzostwa Szkoy w tenisie stoowym
Mistrzostwa Szkoy w tenisie stoowym Drukuj E-mail
08.03.2012r. odbyy si Mistrzostwa Zespou Szkó Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie w tenisie stoowym. Jak co roku turniej cieszy si duym zainteresowaniem ze strony uczniów. Do zawodów zgosio si 15 zawodników, którzy rozegrali turniej systemem do dwóch przegranych spotka. Zawody wygra ukasz Brodacki z klasy 3ZSZ, na co dzie zawodnik IV ligowego klubu USKS GM Nowa Ruda, który rozstawiony z numerem jeden w turnieju nie pozostawi cienia wtpliwoci swoim kolegom wygrywajc wszystkie swoje pojedynki stosunkiem 3:0. Na drugim miejscu uplasowa si Patryk Goyniak 1cT, a trzecie miejsce zaj Micha Mirota 2aT zdobywajc jednoczenie prawo do startu w reprezentacji szkoy na Mistrzostwach Powiatu w Kodzku.

Mistrzostwa Szkoy w tenisie stoowym  Mistrzostwa Szkoy w tenisie stoowym  Mistrzostwa Szkoy w tenisie stoowym