panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Gobiewski w Karpaczu
Gobiewski w Karpaczu Drukuj E-mail
    Dnia 03.04.2012 r. klasy technikum hotelarskiego uday si do Karpacza na wycieczk zawodoznawcz. Gównym celem wycieczki byo zapoznanie si ze struktur organizacyjn, wyposaeniem jednostek mieszkalnych oraz zasadami funkcjonowania w rodowisku hotelu Gobiewski w Karpaczu. Obiekt ten pooony jest u podnóa najwyszego szczytu Karkonoszy - nieki. Z ca pewnoci lokalizacja tego obiektu sprawia, e  idealnie nadaje si na spdzenie rodzinnych wakacji czy te zorganizowania imprez okolicznociowych, konferencji, zjazdów itp.

Gobiewski w Karpaczu  Gobiewski w Karpaczu  Gobiewski w Karpaczu

Hotel dysponuje a 902 pokojami, co sprawia, e o kadej porze roku mona znale miejsce dla siebie. Obiekt oferuje równie wiele moliwoci spdzenia czasu wolnego w parku wodnym ”Tropikana”, krgielni, salonie gier, lodowisku, klubie nocnym, klubie dla dzieci, w kinie itp. To wszystko sprawia, e w Gobiewskim nie sposób si nudzi. Hotel wywar na nas ogromne wraenie, zachwyci nas swoj wielkoci, bogatym wystrojem wntrz, rónorodnoci usug dodatkowych oraz swoim urokliwym pooeniem na tle Karkonoszy. Zdaniem wielu uczniów jest to najbardziej okazay obiekt, który do tej pory mielimy okazj odwiedzi, a byo ich niemao np. hotel „Ksi” w Wabrzychu, „Plaza” i  „Orbis” we Wrocawiu, „Novotel” i „Qubus” w Krakowie. Naszym zdaniem wycieczki zawodoznawcze do hoteli rónych kategorii wpywaj na rozwój naszych umiejtnoci i wiadomoci z brany hotelarsko-turystycznej. Pogbiaj nasz wiedz, dopinguj nas do bardziej efektywnej nauki, wszystko po to, by w przyszoci by dobrym hotelarzem.

Uczennice: Magdalena Leissner, Natalia Gaan ucz. klasy 2bT, zdjcia: Magdalena Zieliska ucz. klasy 3bT