panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow 12 miejsce w Polsce!
12 miejsce w Polsce! Drukuj E-mail
IX Oglnopolskiego Konkursu Informatycznego MIKROPROFESOR

Znamy ju wyniki IX Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego MIKROPROFESOR. Przypominamy, e konkurs skada si z dwóch etapów. W pierwszym uczniowie rozwizywali testy online (codziennie, rednio co dwa tygodnie, cznie 50 testów) z zakresu informatyki i europeistyki. Drugi etap polega na wykonaniu filmu o jednym z krajów przydzielanych w drodze losowania i umieszczeniu go na portalu Youtube. Zespó Szkó Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie reprezentowao troje uczniów: Patrycja Pogorzelec 3aT, Marcelina Traczyk i Tomasz Matuszyk oboje z klasy 4cT. cznie do konkursu zarejestrowao si 529 uczniów z caej Polski. Tomasz Matuszyk uzyskujc cznie 316,97pkt  uplasowa si na 12 miejscu, a do udziau w cisym finale, który odby si w apusznej (woj. maopolskie), do którego kwalifikowaa si pierwsza dziesitka zabrako mu jedynie 6,87pkt.

Szczegóowe wyniki konkursu i linki do wykonanych filmów:
Imi i nazwiskoetap I
 etap II
razem pkt
Polskawoj. dolnolskielink do filmu
Tomasz Matuszyk 151.47 165.50 316.97 12 2film
Patrycja Pogorzelec 149.51 137.83 287.34 19 4film
Marcelina Traczyk 148.82 109.50 258.32 25 5film

Daniel Jaboski