panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Biblioteka arrow Aktualnoci arrow Spotkanie z Prezesem Koa Ekologicznego pt.:"Ochrona rodowiska w Nowej Rudzie".
Spotkanie z Prezesem Koa Ekologicznego pt.:"Ochrona rodowiska w Nowej Rudzie". Drukuj E-mail
21 stycznia w bibliotece odbyo si spotkanie (w ramach cieki ekologicznej) z czonkiem Polskiego Koa Ekologów, PrezesemKoa Ekologicznego w Nowej Rudzie - Julianem Golakiem, który wróci niedawno z Krajowego Zjazdu Ekologów w Krakowie. Pan Golak przybliy modziey tematy poruszane na tej konferencji, omówi dziaalno proekologiczn na terenie powiatu kodzkiego i Nowej Rudy w latach 1990 - 2002. Modzie dyskutowaa na temat poprawienia infrastruktury miasta, zbudowania obwodnicy, nowych róde energii i o problemie ogrzewania wglowego, które powoduje, e pikne kamienice w rynku szybko staj si brudne i brzydkie.