panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow PRZYGODA Z BOMBK
PRZYGODA Z BOMBK Drukuj E-mail
   Zbliaj si  wita Boego Narodzenia, z tej okazji  9.11.2012. grupa uczniów  naszej szkoy uczestniczya w warsztatach plastycznych pt. ,,Przygoda z bombk” w Twierdzy Srebrna Góra.
 W pracowni Anny Winiewskiej zapoznalimy si z histori i technik dekorowania bombki. Kady uczestnik wycieczki na zakoczenie warsztatów, otrzyma w prezencie bombk z imieniem lub dowolnie wybranym wzorem, wykonanym przez dekoratork.
  Pobyt na warsztatach by wspania okazj do zwiedzenia fortyfikacji Srebrna Góra. Twierdza Srebrna Góra jest unikatowym obiektem w skali dziedzictwa kulturowego Europy i jedn z najwaniejszych atrakcji Dolnego lska. W chwili powstania (1763-1785) naleaa do najnowoczeniejszych tego typu fortyfikacji w Europie. Najwikszy nasz  podziw budzi potny Donjon, jeden z najciekawszych obiektów fortyfikacji epoki nowoytnej.

PRZYGODA Z BOMBK  PRZYGODA Z BOMBK  PRZYGODA Z BOMBK