panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Rocznica Odzyskania Niepodlegoci
Rocznica Odzyskania Niepodlegoci Drukuj E-mail
    W ZSP w Nowej Rudzie Rocznic Odzyskania Niepodlegoci obchodzono w tym roku w pitek, 9 listopada. Organizatorami akademii byy klasy III wraz z wychowawcami: Pani Urszul Sonink, Pani Weronik Gsk i Panem Jerzym Kornat. Gocinnie wystpili uczniowie klasy II cT.
Ju przy wejciu na sal gimnastyczn wida byo ogromne zaangaowanie organizatorów oraz prac woon w przygotowanie scenografii i miejsc siedzcych dla widzów.

Rocznica Odzyskania Niepodlegoci

    Impreza zostaa zorganizowana na podstawie wietnego scenariusza Pana Jerzego Kornaty. By to monta sowno-muzyczny z elementami pokazu filmowego i widowiska teatralnego. Due wraenie zrobi na uczniach film opowiadajcy histori naszego kraju od Chrztu Polski do roku 1989. By on collagem skadajcym si z dokumentów, obrazów i filmów, stworzonych za pomoc grafiki komputerowej. Do tego wietnie dobrany podkad muzyczny, elementy widowiska oraz kilka krótkich wierszy i patriotycznych piosenek. Wszystko w odpowiedniej oprawie i bez przeduania.  Impreza zostaa równie uwietniona wystpem tancerek z noworudzkiej grupy Hip–Hopowej. Widownia docenia prac organizatorów i nagrodzia ich gromkimi brawami. Naley im si ogromne uznanie  za wielki wysiek i wkad pracy  woony w zorganizowanie akademii.  
Podzikowania nale si równie Pani Marcie Bajer Bendiu za przygotowanie elementów dekoracji oraz Panom Jackowi Pomorskiemu i Przemysawowi Achremowi za pomoc techniczn w przygotowaniu sali.
Dzikujemy i gratulujemy!