panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow BEZPIECZNA SZKOA
BEZPIECZNA SZKOA Drukuj E-mail
17 listopada 2012r. upyn w Zespole Szkó Ponadgimnazjalnych pod hasem „Bezpieczna Szkoa”. Po oficjalnym powitaniu uczniów i nauczycieli przez Pani Dyrektor Brygid Gsior na sali gimnastycznej odbyy si konkurencje sprawnociowe i pokazy filmów instruktaowych. Dotyczyy one bezpieczestwa w szkole, na ulicy i w domu. Po obejrzeniu filmu nt. „Bezpiecznie w szkole”, uczniowie rywalizowali w druynowym konkursie skoków.
 
BEZPIECZNA SZKOA  BEZPIECZNA SZKOA


Wiadomoci zaczerpnite z filmów na temat pierwszej pomocy znalazy swoje odzwierciedlenie w konkurencji „Transport rannego”. Zmagania uczniów wymagay kondycji fizycznej oraz podstawowej wiedzy z zakresu bandaowania.

BEZPIECZNA SZKOA  BEZPIECZNA SZKOA   BEZPIECZNA SZKOA

W przeciganiu liny uczniowie kontra nauczyciele wygran druyn okazali si pedagodzy. Tym razem dowiadczenie wygrao z modoci. Serdecznie gratulujemy!

BEZPIECZNA SZKOA  BEZPIECZNA SZKOA

Organizatorami dnia „Bezpiecznej Szkoy” byli nauczyciele wychowania fizycznego, którzy zaangaowanych w konkurencje sprawnociowe uczniów, nagradzali sodyczami.