panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Hotelarze ucz si nie tylko w szkole
Hotelarze ucz si nie tylko w szkole Drukuj E-mail
     W ramach projektu Modernizacja Ksztacenia Zawodowego na Dolnym lsku uczniowie klasy drugiej i trzeciej technikum w zawodzie technik hotelarstwa mieli okazj uczestniczy w zajciach prowadzonych w Wyszej Szkole Handlowej we Wrocawiu. Podczas zaj poznali zasady tworzenia oferty usug wiadczonych przez hotel z elementami pracy menedera  hotelu. Pani dr  Marta Góralewicz  - Drozdowska z wielkim zaangaowaniem i pasj  dzielia si swoj wiedz i dowiadczeniem ,zwracajc szczególn uwag na waciwe zdefiniowanie produktu hotelowego wraz z usugami dodatkowymi tak, aby odnie sukces inwestycji hotelowej.

Hotelarze ucz si nie tylko w szkole  Hotelarze ucz si nie tylko w szkole   Hotelarze ucz si nie tylko w szkole

     Podczas wicze z wykorzystaniem Internetu modzie okrelaa, które ze stron internetowych przeznaczone s wycznie do rezerwacji zakwaterowania, czy jest moliwo oceny danego obiektu, w jakich jzykach strona jest obsugiwana a take oceniali, która strona jest najlepsza i dlaczego. Warto doda, e zajcia bardzo podobay si uczniom, aktywnie w nich  uczestniczyli, a nawet otrzymali pochwa od pracownika naukowego uczelni.