panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Hotelarze z wizyt na Targach Poznaskich
Hotelarze z wizyt na Targach Poznaskich Drukuj E-mail
Targi TOUR SALON co roku gromadz na terenie Midzynarodowych Targów Poznaskich wystawców z kilkudziesiciu krajów oraz wielotysiczn publiczno - zarówno profesjonalistów jak i klientów indywidualnych, szukajcych pomysów na ciekawe spdzanie wolnego czasu.
Targi s miejscem szerokiej prezentacji krajów, regionów, najnowszych ofert i atrakcji turystycznych, a take spotka biznesowych i nawizywania nowych kontaktów handlowych wród przedstawicieli brany.
W biecym roku my równie wzilimy udzia w 23 edycji Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR-SALON. Oczywicie bylimy w charakterze zwiedzajcych.

Hotelarze z wizyt na Targach Poznaskich  Hotelarze z wizyt na Targach Poznaskich  Hotelarze z wizyt na Targach Poznaskich
Wycieczka zorganizowana zostaa w ramach projektu „Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II” w dniu 26 padziernika 2012r. dla uczniów z klas hotelarskich.
Mielimy moliwo zobaczy, jak funkcjonuj targi, na czym polega prezentacja firm turystycznych, w jaki sposób przygotowuj swoje stoiska obiekty hotelarskie, biura podróy, touroperatorzy, przewonicy, eby zdoby klientów, zachci ich do skorzystania ze swojej oferty.
Pomysy na wystawy byy bardzo rónorodne.
Po obiedzie, eby wszyscy uczestnicy byli zadowoleni zrobilimy sobie jeszcze spacer po Galerii w Starym Browarze.
Wycieczka bya bardzo udana. Z niecierpliwoci oczekujemy na kolejn.