panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Wycieczki zawodoznawcze hotelarzy
Wycieczki zawodoznawcze hotelarzy Drukuj E-mail

Wycieczka zwodoznawcza do hoteli **** w Kudowie Zdroju

Uczniowie klasy pierwszej i drugiej technikum w zawodzie technik hotelarstwa udali si na wycieczk do dwóch **** gwiazdkowych hoteli w Kudowie Zdroju ,do hotelu Kudowa  i Verde Motana.
Mielimy okazj zapozna si ze struktur organizacyjn, funkcjonowaniem w rodowisku oraz wyposaeniem hoteli 4 gwiazdkowych. Standard i obsuga goci w tych hotelach jest na wysokim poziomie, wprowadzone s najnowsze trendy w takich dziedzinach jak medical SPA, konferencje, szkolenia. Poznalimy funkcjonowanie hotelu od wewntrz, oraz wyposaenie pokoi: apartamentów, pokoi 1-2 osobowych, restauracje, sale konferencyjne, otoczenie hotelu itp. Uczniowie zwracali uwag na zachowania pracowników hotelu, na wyposaenie, oraz na to, jaka atmosfera panuje w hotelu. Wikszo uczniów bya zachwycona drugim hotelem Verde Montana, gdzie panowaa przyjazna atmosfera, pracownica dziau marketingu, która prezentowaa hotel bya uprzejma, i przekazaa nam duo nieodzownych informacji na temat hotelu.
 
HOTELARZE W DWORZE GRNYM  HOTELARZE W DWORZE GRNYM  HOTELARZE W DWORZE GRNYM

Wycieczka bya interesujca, niektórzy po raz pierwszy zetknli si z obiektami hotelarskimi. Mamy nadziej, e bdziemy mogli uczestniczy w takich zajciach czciej,  poniewa wicej moemy si nauczy, zaobserwowa i pozna zasady funkcjonowania hotelu. Podczas tego typu zaj poszerzamy wiedz naszego przyszego zawodu, poznajemy nowoczesne rozwizania i przekonujemy si e nasz zawód jest bardzo atrakcyjny.

HOTELARZE W DWORZE GÓRNYM

W lipcu 2012r. w naszym miecie uruchomiono kolejny hotel – Dwór Górny. Budynek, w którym si on mieci ma  bardzo ciekaw histori, sigajc a XIV wieku.
     Chcielimy zobaczy go na wasne oczy, a jako uczniowie pierwszej klasy technikum hotelarskiego przyjrze si take funkcjonowaniu tego obiektu w rodowisku.
   W listopadzie zorganizowalimy wycieczk do Dworu Górnego. Poznalimy troch historii obiektu, zapoznalimy si z rodzajami pokoi, które oferuje, ich wyposaeniem. Obejrzelimy restauracj i sale konferencyjne. Mielimy moliwo porozmawia z pracownikami o zasadach pracy w  recepcji,  warunkach, jakie musi spenia potencjalny kandydat, szukajcy pracy w hotelu. Dowiedzielimy si troch o zasadach funkcjonowania tego obiektu w rodowisku noworudzkim. Mamy nadziej, e bdziemy utrzymywa wspóprac z Dworem Górnym i czciej go odwiedza.

Anna Siwiec klasa 1bTH