panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow WIELKA RADO - MAY GEST
WIELKA RADO - MAY GEST Drukuj E-mail
       Dwunasta, aczkolwiek nietuzinkowa akcja pod hasem „Wielka Rado – May Gest”, 6 grudnia 2012 roku, zakoczya zbiórk darów dla dzieci. Modzie i nauczyciele z Zespou Szkó  Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie znów nie zawiedli. Worek w. Mikoaja zosta napeniony pluszakami, bajkami, grami i innymi zabawkami.
     w. Mikoaj wraz ze sw  wit zawita do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Nowej Rudzie i na zabawie mikoajkowej rozdawa dzieciom prezenty.

WIELKA RADO - MAY GEST  WIELKA RADO - MAY GEST  WIELKA RADO - MAY GEST
WIELKA RADO - MAY GEST  WIELKA RADO - MAY GEST

Po udanej wizycie w przedszkolu, zaprzg w. Mikoaja odwiedzi dzieci w Miejskim Zespole Szkó w Nowej Rudzie. Wszystkie maluchy otrzymay prezenty-niespodzianki. Chtnie pieway w. Mikoajowi piosenki i pozoway z nim do zdj.

WIELKA RADO - MAY GEST

Pragn podzikowa wszystkim ,którzy czynnie wczyli si do akcji mikoajkowej.
Szczególnie gorco dzikuj modziey Zespou Szkó Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie, w skadzie: Sandra Dolska, Natalia Pietrzykowska ,Irmina Rola i Bartosz Makiej. Dziki Wam od wielu lat akcje mikoajkowe s udane, a dzieci rozemiane.

WIELKA RADO - MAY GEST

Wierze, e najlepsza cz ycia ludzkiego to mae akty dobroci. Dzikuj Wszystkim za ich okazanie w imieniu Dzieci i swoim.
Organizator akcji - Mirosawa Kossak