panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Dzie przedsibiorczoci
Dzie przedsibiorczoci Drukuj E-mail
Jak co roku nasza szkoa przygotowuje uczniów do udziau w projekcie edukacyjnym „Dzie przedsibiorczoci”. Gorco zachcam do udziau w tym wyjtkowym przedsiwziciu. Zaczam równie prezentacj, która przedstawia „Dzie przedsibiorczoci” i moe by wykorzystywana zarówno w spotkaniach Rady Pedagogicznej jak i podczas rozmów z rodzicami uczniów, przedstawicielami firm. Organizatorem jest Fundacja Modzieowej Przedsibiorczoci- projekt ma zasig ogólnopolski. Fundacja dziaa w ramach Junior Achievement Worldwide, najstarszej i najszybciej rozwijajcej si na wiecie organizacji zajmujcej si edukacj ekonomiczn modych ludzi, dziaajcej obecnie w stu dwudziestu krajach. W programach Fundacji wzio udzia  ponad 5 milionów uczniów, którzy uczc si poprzez dziaanie, poznali zagadnienia przedsibiorczoci, ekonomii i biznesu.

Dzie przedsibiorczoci
Wicej szczegóów wkrótce...
Szkolny koordynator Marta Augustynowska-Klincewicz