panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

21 dni 6 godzin 59 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Pozostae projekty arrow Szkolenie Liderw Ekologii
Szkolenie Liderw Ekologii Drukuj E-mail
W dniach 16 i 17 listopada 2012 roku, bralimy udzia w szkoleniu "Liderów Ekologii" w ramach Projektu Szkoa Liderów Lokalnych. Wyjechalimy do przepiknie ulokowanego schroniska "Orze" w Górach Sowich. Po przyjedzie i wypiciu ciepej herbaty, zaczlimy nasze szkolenie. Szkolenie prowadzili czonkowie Ekoklubu "Drzewo ycia", zajcia które prowadzili byy bardzo ciekawe i wiele mona byo z nich wywnioskowa. Nauk zaczlimy od teorii czyli: jakie s cele i struktura ekoklubów, jak zaoy w szkole swój wasny ekoklub, jakie s metody prowadzenia zaj terenowych oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Drugiego, ostatniego dnia wybralimy si do lasu, aby nauczy si pracowa w terenie. Nauka ta obejmowaa posugiwanie si azymutem, a take rozpoznawanie gatunków drzew, rolin lenych i zwierzt. Wraz z koleg i koleankami dobrze wspominamy ten wyjazd, mamy nadziej, e bdzie takich wicej.

Szkolenie Liderw Ekologii
 
 Kamil Bajer