panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Wielkanoc tu, tu...
Wielkanoc tu, tu... Drukuj E-mail
Chocia wiosny cigle jeszcze nie wida, w cinawce redniej, jak co roku, odbya si Wystawa Stoów Wielkanocnych. Mieszkacy, a szczególnie gospodynie ze wszystkie okolicznych miejscowoci, zaprezentoway prawdziwe cuda kulinarne i  przepikne ozdoby wielkanocne. Oryginalne pisanki, koszyczki, palmy wielkanocne i inne wyroby rkodzielnicze mona byo nie tylko podziwia, ale take kupi. W wystawie uczestniczyli równie zaproszeni gocie z Czech, którzy prezentowali swoje tradycyjne potrawy i  naprawd pikne ozdoby.

Wielkanoc, tu tu...  Wielkanoc, tu tu...  Wielkanoc, tu tu...

Uczniowie Zespou Szkó Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie take zaprezentowali wielkanocny stó przygotowany  przez uczniów i ich opiekunów. wietnie spisali si równie rodzice, a gównie mamy, które upieky pyszne ciasta,. Podczas wystawy mona byo je degustowa przy kawie i herbacie przygotowywanej przez modzie.

Równolegle w sali widowiskowej Centrum Kultury w Ludwikowicach Kodzkich odbya si po raz 17. Sowiogórska Wystawa Stoów Wielkanocnych, w której równie wzilimy udzia. Przybyli goci mogli si poczstowa domowymi wypiekami, faszerowanymi jajami oraz mogli podziwia wystrój naszego stou wielkanocnego. Mieli równie moliwo zakupienia dekoracyjnych jaj oraz tradycyjnych pisanek.

Wielkanoc, tu tu...  Wielkanoc, tu tu...  Wielkanoc, tu tu...