panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Ostatnie pracownie z projektu dotary do ZSP w Nowej Rudzie
Ostatnie pracownie z projektu dotary do ZSP w Nowej Rudzie Drukuj E-mail
Zakoczyy si dostawy sprztu do Zespou Szkó Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie dostarczanego w ramach projektu „Modernizacja centrów ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku”.
Jako ostatnia przybya „Pracownia mechatroniki samochodowej” zaopatrzona w sze symulatorów pracy ukadów sterowania prac silników z zaponem iskrowym i samoczynnym, symulator pracy ukadu ABS i ASR oraz interaktywn tablic z zestawem czujników pojazdowych systemów elektronicznych.
Oprócz przedstawionych symulatorów otrzymalimy zestaw profesjonalnych urzdze diagnostycznych pozwalajcych na diagnozowanie wszystkich elektronicznych systemów stosowanych w samochodach wszystkich marek. Dziki pozyskanemu sprztowi jedno z najlepszych techników samochodowych w Polsce stao si równie najnowoczeniejszym.

Ostatnie pracownie z projektu dotary do ZSP w Nowej Rudzie   Ostatnie pracownie z projektu dotary do ZSP w Nowej Rudzie   Ostatnie pracownie z projektu dotary do ZSP w Nowej Rudzie
Zespó Szkó Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie jako jedyna szkoa w powiecie kodzkim zapewnia kompleksowe ksztacenie praktyczne w wasnych warsztatach szkolnych.
Dziki udziaowi szkoy w projekcie „Modernizacja centrów ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku” moglimy dodatkowo utworzy nowe pracownie ksztacenia praktycznego; „Pracownia spawania i czenia metali”, „Pracownia wytwarzania elementów konstrukcyjnych”, „Pracownia automatyzacji procesów” oraz wzbogaci istniejc „Pracowni budowlan”.
Pozyskane rodki techno-dydaktyczne pozwol na wyposaenie absolwentów Zespou Szkó Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie w dodatkowe umiejtnoci poszukiwane przez pracodawców na rynku pracy.
Eugeniusz Motyka
Modernizacja centrw ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku