panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Targi Szk Ponadgimnazjalnych Powiatu Kodzkiego
Targi Szk Ponadgimnazjalnych Powiatu Kodzkiego Drukuj E-mail
13 marca 2013 roku ju po raz ósmy Zespó Szkó z Oddziaami Integracyjnymi w cinawce redniej by gospodarzem Spotkania Prezentacyjnego Szkó Ponadgimnazjalnych Powiatu Kodzkiego. W imprezie uczestniczyo 7 szkó z regionu. To jedyne tego typu targi w naszym najbliszym ssiedztwie std te mobilizacja w naszych szeregach bya ogromna. Co roku impreza ta goci kilkuset zwiedzajcych. Podczas jej trwania prezentuj si praktycznie wszystkie szkoy ponadgimnazjalne z regionu. Targi adresowane s, bowiem do absolwentów gimnazjów oraz ich rodziców, którzy stoj przed jednym z najwaniejszych wyborów yciowych. Przedstawiciele poszczególnych placówek zaprezentowali swoj ofert edukacyjn oraz poinformowali o warunkach rekrutacji do klas pierwszych w roku szkolnym 2013/2014.

Targi Szk Ponadgimnazjalnych Powiatu Kodzkiego   Targi Szk Ponadgimnazjalnych Powiatu Kodzkiego   Targi Szk Ponadgimnazjalnych Powiatu Kodzkiego

Zadaniem naszej delegacji byo jak najlepsze zaprezentowanie i przyblienie gimnazjalistom kierunków ksztacenia w roku szkolnym 2013/2014, którymi s midzy innymi: technik elektryk, technik pojazdów samochodowych, technik teleinformatyk, technik hotelarz, technik informatyk, elektromechanik pojazdów samochodowych czy te monter zabudowy i robót wykoczeniowych. Przedstawiciele kadej brany zaprezentowali to, czym zajmuj si w trakcie nauki w naszej szkole. Na przykad hotelarze piknie przystroili stó, informatycy zaprezentowali najnowsz "zabawk" czyli robota LEGO MINDSTORMS, mechanicy nowoczesny zestaw do spawania, który do zudzenia przypomina mask gównego bohatera z filmu "Robocop", a przedstawicielki naszego Mini  Przedsibiorstwa kolczyki, bransoletki i inne gadety, które wykonuj w czasie zaj pozalekcyjnych.
Miejmy nadziej, e wielu sporód zwiedzajcych zainteresowao si nasz ofert i doceni to, e jestemy placówk, która zapewnia nauk na najwyszym poziomie, a dodatkowym atutem s wietnie wyposaone pracownie oraz warsztaty.
Drodzy gimnazjalici: do zobaczenia w murach naszej szkoy we wrzeniu!

Konrad Kawak