panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Biblioteka arrow Aktualnoci arrow TU YJEMY
TU YJEMY Drukuj E-mail
    24 kwietnia 2013 r. w bibliotece szkolnej Zespou Szkó Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie zostaa przeprowadzona lekcja biblioteczno-historyczna pt.: „TU YJEMY” w klasie I A Zasadniczej Szkoy Zawodowej.
    Celem zaj byo wzbogacenie wiedzy uczniów na temat wasnego miasta i najbliszej okolicy. Przy pomocy nowoczesnych rodków audiowizualnych, uczniowie zapoznali si z zabytkami i histori miasta. Zajcia ksztatoway postaw poszanowania wobec dorobku poprzednich pokole, tolerancji wobec tradycji, kultur innych narodów. Rozbudzay tosamo lokaln w pojciu tzw.: „MAEJ OJCZYZNY”.

tu yjemy   tu yjemy   tu yjemy

    Zajcia zostay przeprowadzone we wspópracy z Ochotniczym Hufcem Pracy realizujcym powyszy projekt pod kierunkiem mgr Anny Grochowskiej oraz nauczycieli : mgr Bogumiy Szostak i mgr Beaty Skibiskiej.
    Uczniowie mieli okazj obejrze wystaw zatytuowan „NOWA RUDA widziana oczami lokalnych artystów”, eksponujc twórczo midzy innymi: Henryka Borkowskiego, Alicji Palacios, Ilony Antoniów, Katarzyny Kmity oraz wiersze Olgi Tokarczuk i Karola Maliszewskiego.