panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Zakoczenie roku szkolnego 2012/2013
Zakoczenie roku szkolnego 2012/2013 Drukuj E-mail
Zakoczenie roku szkolnego w naszej szkole byo witem szczególnym. Zoyo si na to kilka wanych wydarze; otrzymanie przez uczniów wiadectw promocyjnych, nagrodzenie wyróniajcych si w nauce i innych dziedzinach, ale przede wszystkim podpisanie przez ZSP w Nowej Rudzie umowy patronackiej z Wysz Szko Zawodow w Nysie poczone z uroczystym wrczeniem wiadectw maturalnych abiturientom.

Zakoczenie roku 2012/2013  Zakoczenie roku 2012/2013  Zakoczenie roku 2012/2013

Umowa patronacka zostaa podpisana przez Pani dyrektor mgr Brygid Gsior i Pani rektor profesor Zofi Wilimowsk. Pani rektor towarzyszy wieloletni pracownik naszej szkoy, a obecnie nauczyciel akademicki Pan doktor Zbigniew Kulas.  Dziki tej umowie uczniowie naszej szkoy bd mogli korzysta z pracowni akademickich, uczestniczy w wykadach, a take rozwija swoje zdolnoci i umiejtnoci. Jest to wielka szansa równie dla abiturientów, którzy bd mieli moliwo na preferencyjnych warunkach studiowa w WSZ w Nysie.

Uczelnia ta oferuje wiele ciekawych kierunków technicznych, medycznych i ekonomicznych, zapewnia moliwo zamieszkania w darmowych domach studenckich oraz proponuje róne formy stypendiów. Jest to dla dzisiejszych abiturientów szczególnie istotne, poniewa wielu z nich, mimo wysokich wyników w nauce i na wiadectwie maturalnym, musi rezygnowa z ksztacenia ze wzgldu na warunki materialne.

Zakoczenie roku szkolnego to chwila na któr uczniowie czekaj 10 miesicy. Nareszcie wszyscy bd mogli odpocz i zregenerowa siy, by stan przed nowym wyzwaniem. Moemy wic im tylko yczy duo soca, wielu wrae i radosnego wakacyjnego relaksu!