panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym ¦l±sku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Wydarzenia arrow Zakończenie roku szkolnego 2012/2013
Zakończenie roku szkolnego 2012/2013 Drukuj E-mail
Zakończenie roku szkolnego w naszej szkole było ¶więtem szczególnym. Złożyło się na to kilka ważnych wydarzeń; otrzymanie przez uczniów ¶wiadectw promocyjnych, nagrodzenie wyróżniaj±cych się w nauce i innych dziedzinach, ale przede wszystkim podpisanie przez ZSP w Nowej Rudzie umowy patronackiej z Wyższ± Szkoł± Zawodow± w Nysie poł±czone z uroczystym wręczeniem ¶wiadectw maturalnych abiturientom.

Zakończenie roku 2012/2013  Zakończenie roku 2012/2013  Zakończenie roku 2012/2013

Umowa patronacka została podpisana przez Pani± dyrektor mgr Brygidę G±sior i Pani± rektor profesor Zofię Wilimowsk±. Pani rektor towarzyszył wieloletni pracownik naszej szkoły, a obecnie nauczyciel akademicki Pan doktor Zbigniew Kulas.  Dzięki tej umowie uczniowie naszej szkoły będ± mogli korzystać z pracowni akademickich, uczestniczyć w wykładach, a także rozwijać swoje zdolno¶ci i umiejętno¶ci. Jest to wielka szansa również dla abiturientów, którzy będ± mieli możliwo¶ć na preferencyjnych warunkach studiować w WSZ w Nysie.

Uczelnia ta oferuje wiele ciekawych kierunków technicznych, medycznych i ekonomicznych, zapewnia możliwo¶ć zamieszkania w darmowych domach studenckich oraz proponuje różne formy stypendiów. Jest to dla dzisiejszych abiturientów szczególnie istotne, ponieważ wielu z nich, mimo wysokich wyników w nauce i na ¶wiadectwie maturalnym, musi rezygnować z kształcenia ze względu na warunki materialne.

Zakończenie roku szkolnego to chwila na któr± uczniowie czekaj± 10 miesięcy. Nareszcie wszyscy będ± mogli odpocz±ć i zregenerować siły, by stan±ć przed nowym wyzwaniem. Możemy więc im tylko życzyć dużo słońca, wielu wrażeń i radosnego wakacyjnego relaksu!