panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow Konkurs Jzyka Niemieckiego
Konkurs Jzyka Niemieckiego Drukuj E-mail
Dnia 13 wrzenia 2013 r. uczniowie naszej szkoy Dominik Ulbrich, Pamela Wojtkowiak i Krzysztof Kurzawa wzili udzia w Konkursie Jzyka Niemieckiego, który zosta zorganizowany w Pastwowej Wyszej Szkole Zawodowej w Nysie w ramach 9. Nyskiego Festiwalu Nauki. Po zakoczeniu czci pisemnej uczniowie mieli okazj uczestniczy w warsztatach prowadzonych przez dr Monik Witt – dyrektor Instytutu Neofilologii PWSZ w Nysie. Po krótkim spacerze ulicami miasta zostay ogoszone wyniki pierwszej czci konkursu. Do drugiego etapu zosta zakwalifikowany  Dominik Ulbrich z  klasy I a Technikum Informatycznego.

Konkurs Jzyka Niemieckiego   Konkurs Jzyka Niemieckiego   Konkurs Jzyka Niemieckiego