panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Z WIZYT W GOBIEWSKIM
Z WIZYT W GOBIEWSKIM Drukuj E-mail
W ramach projektu "Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku" 17 padziernika pojechalimy do Karpacza. Mielimy okazj zwiedzi jego najwiksz atrakcj turystyczn, a mianowicie wityni Wang. Co ciekawe pooony 885m n.p.m skandynawski koció, pochodzcy z XII wieku zosta zbudowany bez uycia gwodzi. Poczenie sztuki romaskiej z ludow nordyck sprawio, e po wspinaczce, która pozbawia nas resztek si, czulimy si niemale jak wikingowie. Minimalizm i prostota architektury skaniay do refleksji. Byo to ogromnym kontrastem dla kolejnej odwiedzonej przez nas "wityni"....Hotelu Gobiewski.

Z WIZYT W GOBIEWSKIM  Z WIZYT W GOBIEWSKIM  Z WIZYT W GOBIEWSKIM

Luksus emanowa z wszech stron. 860 pokoi, 20 ekskluzywnych apartamentów, centrum konferencyjne, 2 sale kongresowe, 4 restauracje, park wodny, klub nocny, pokój zabaw i salon gier zrobiy na nas niesamowite wraenie!
W ramach gocinnoci umoliwiono nam  gr w krgle. Bawilimy si wymienicie!
Przepych, bogactwo i wiadomo, e nasi rodacy pac 4 tysice zotych za noc spdzon w jednym z apartamentów powala na kolana.
Miejmy nadziej, e wyksztacenie zdobyte w naszej szkole pozwoli nam by pracownikami tego hotelu, a moe nawet jego gomi....

Milena Woszczyna