panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Sukces Bartosza Makieja
Sukces Bartosza Makieja Drukuj E-mail
Mio nam jest poinformowa, e 21 padziernika ucze klasy IIIaT Bartosz Makiej  odebra w Hotelu Roman-Piast w widnicy stypendium edukacyjne przyznane przez Rotary Club widnica-Wabrzych, za wybitne osignicia naukowe w roku szkolnym 2012/2013. Rotariaskie Stypendium Edukacyjne Klubu Rotary - widnica - Wabrzych przyznawane jest od 2005 roku i jest skierowane do uczniów z pasj, z ponadprzecitnymi uzdolnieniami, odnoszcych sukcesy w rónych dziedzinach nauki, sportu, kultury. Nasz Ucze znalaz si w gronie 7 wyrónionych uczniów Regionu Wabrzyskiego i jest jedynym przedstawicielem Powiatu Kodzkiego.

Sukces Bartosza Makieja  Sukces Bartosza Makieja  Sukces Bartosza Makieja