panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Biblioteka arrow Aktualnoci arrow Wystawa w bibliotece szkolnej
Wystawa w bibliotece szkolnej Drukuj E-mail
95 rocznica ODZYSKANIA NIEPODLEGOCI PRZEZ POLSK

W 1918 roku, po 123 latach niewoli, ziciy si marzenia Polaków o bycie niepodlegym. Polska wrócia na mapy Europy. Stao si to moliwe dziki korzystnemu splotowi wydarze, które doprowadziy do upadku pastw zaborczych oraz dziki ogromnemu wysikowi narodu polskiego w deniu do odzyskania niepodlegego pastwa.

Wystawa w bibliotece  Wystawa w bibliotece  Wystawa w bibliotece
W 95 rocznic Odzyskania Niepodlegoci przez Polsk w bibliotece szkolnej przygotowano wystaw, w której wykorzystano zbiory biblioteki. O opraw plastyczn zadbaa Beata Skibiska oraz Kamil Bajer ucze klasy 4b TH.

Beata Skibiska