panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow WIELKA RADO - MAY GEST
WIELKA RADO - MAY GEST Drukuj E-mail
      Trzynasta edycja akcji mikoajkowej pod hasem „WIELKA RADO –MAY GEST”, szczliwie, 6 grudnia 2013 r. zakoczya zbiórk darów dla dzieci. Nauczyciele i modzie z Noworudzkiej Szkoy Technicznej, jak co roku i tym razem nie zawiedli. Zawarto worka w. Mikoaja obfitowaa w pluszaki, ksiki, gry, bajki, zabawki, sodycze…
      w. Mikoaj zawita wraz ze sw wit do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Nowej Rudzie, gdzie na zabawie mikoajkowej dzieci zostay obdarowane prezentami i sodkociami. O dzieciach  ze wietlicy rodowiskowej przy Miejskim Zespole Szkó nr 1 w Nowej Rudzie, Mikoaj równie pamita. Zabawki i sodycze króloway w tym dniu, a w oczach dzieci rado, na twarzach umiech - dar najwikszy. W Noworudzkiej Szkole Technicznej uczniowie równie otrzymali prezenty od w. Mikoaja, na razie tylko najgrzeczniejsi.

WIELKA RADO - MAY GEST  WIELKA RADO - MAY GEST  WIELKA RADO - MAY GEST
       
Pragn w imieniu swoim i obdarowanych dzieci podzikowa  wszystkim, którzy czynnie wczyli si do akcji mikoajkowej. Szczególnie serdecznie dzikuj modziey Noworudzkiej Szkoy Technicznej w skadzie: Anna Malerz, Magorzata Pasiut, Agnieszka Król, Anna Szliwiska, Julia Wojdya i niezawodny Kamil Jagiea. Dziki Wam akcje mikoajkowe s udane, a dzieci rozemiane.
         Dobro ma ludzkie serce i jest wartoci trwa. Pozwól, by wzbogacia równie Ciebie.
Organizator akcji
Mirosawa Kossak