panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Szkolna Gala Talentw w NST
Szkolna Gala Talentw w NST Drukuj E-mail

11 grudnia 2013 - Szkolna Gala Talentów w NST

Zdolni, przebojowi, odwani! Tak naley okreli uczestników Szkolnej Gali Talentów w NST!
„Szkolne talenty” wykazay ogromne zaangaowanie w przygotowanie si  do konkursu. Modzi i zdolni zaprezentowali swoje umiejtnoci w wielu dziedzinach; muzyce, rysunku, poezji, fotografii. To fantastyczni i utalentowani zapalecy, którzy wiedz na co ich sta i wierz w swoje siy! S nie tylko bardzo zdolni, ale równie peni zapau i gotowi na wyzwania. Podziwiaa ich caa spoeczno uczniowska, a oceniao wymagajce jury, któremu przewodniczya Pani Dyrektor Brygida Gsior. W skad jury weszy nastpujce osoby: Pani Urszula Soninka, Pani Marta Bajer – Bendiu, Krzysztof Kurzawa i Pamela Wojtkowiak z klasy 3A
A oto nasi „utalentowani” i ich kategorie:

Paulina Wiecha – rysunek
Dagmara Delijewska – poezja
Kamil Rzymski – poezja
Magda Mróz – muzyka (koncert skrzypcowy)
Patryk Sotys – fotografia
Kamila Narutowicz – poezja
Zespó muzyczny „Zanik pamici”: Daria Gro, Kamil Gowacki, Oskar Zguda – muzyka i wokal
Kamil Nowak – rysunek
Zespó muzyczny „Rainy Friday”: Jacek Kluwa, Olek Juszko, Patryk Brzeziski, Micha Marcinkiewicz – muzyka i wokal
Kamil Bajer – rysunek (komiks japoski)
Duet muzyczny „DD Snaq”: Daniel Jarosz i Damian Gumulak - wokal

Poziom wystpów by wysoki i bardzo wyrównany. Ogromne wraenie robiy prezentacje rysunków i fotografii. Publiczno ogromnym aplauzem nagradzaa wietnych wykonawców.
Po burzliwych obradach jury zdecydowao, by przyzna pierwsze miejsce duetowi „DD Snaq”, który bdzie reprezentowa NST na Rejonowym Konkursie Talentów. Gratulujemy wietnych wystpów naszym „szkolnym uzdolnionym” i doskonaej organizacji opiekunowi Samorzdu Szkolnego Pani Bogumile Szostak oraz jej pomocnikom.