panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Odkryj Dolny lsk
Odkryj Dolny lsk Drukuj E-mail
Noworudzka Szkoa Techniczna ju po raz drugi wzia udzia w projekcie AIESEC koordynowanym przez Politechnik Wrocawsk. Projekt "Discover Lower Silesia" (Odkryj Dolny lsk) ma na celu amanie barier kulturowych oraz szerzenie przedsibiorczoci wród modych ludzi.
W dniach 13-17 stycznia 2014 uczniowie naszej szkoy mogli wzi udzia w warsztatach jzykowo-kulturowych prowadzonych przez dwóch wolontariuszy z Korei oraz Chin. Zajcia odbyway si wycznie w jzyku angielskim, w czasie których uczniowie intensywnie trenowali swoje umiejtnoci jzykowe oraz poszerzali swoj wiedz na temat innych kultur. Obecno wolontariuszy to bardzo ciekawe wydarzenie w naszej szkole, bowiem nie co dzie mamy okazj  spotka tak egzotycznych goci, którzy z pasj potrafi opowiada o swoich krajach oraz zachca modzie do porozumiewania si w jzyku angielskim.

Odkryj Dolny lsk  Odkryj Dolny lsk  Odkryj Dolny lsk

Udzia naszej szkoy w tym projekcie to równie okazja do promowania Polski, a w szczególnoci Dolnego lska w midzynarodowym rodowisku studenckim, ukazania polskiej rzeczywistoci oraz bogatej kultury. Pomogli nam w tym nauczyciele naszej szkoy, którzy przez tydzie gocili wolontariuszy w swoich domach.

Agnieszka Kozowska