panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Zdolni, z pasj w NST w Nowej Rudzie
Zdolni, z pasj w NST w Nowej Rudzie Drukuj E-mail
"Zdolni, z pasj" w  NST w Nowej Rudzie - to tytu wystawy w GALERII  P.ODJAZDOWA, w której prezentowane s prace uczniów naszej szkoy: Kamila Nowaka  z kl. 4a TI, Kamila Bajera z kl. 4b TH. i Patryka Sotysa z kl. 3a TI.
Ich pasj jest rysunek i fotografia.

Zdolni, z pasj w NST w Nowej Rudzie  Zdolni, z pasj w NST w Nowej Rudzie  Zdolni, z pasj w NST w Nowej Rudzie

Kamil Nowak  czsto uywa rónych przyborów i eksperymentuje. Najczciej s to kredki, oówek, cienkopis czy stalówka. Styl i tematyka mieszana - od fantasy i science fiction, po psychodeli. Nie ogranicza si tylko do rysunku, tworzcy te grafik 2D. Zamiowanie to rozwija od czterech lat.

Kamil Bajer specjalizuje si w komiksie japoskim. Jego mangowe postacie posiadaj “wschodnie rysy” i ogromne oczy. Interesuje si tym  stylem poniewa, zafascynowany jest  Japoni i jej kultur. Rysunki tworzy kredkami. Manga staa si  jego pasj od pótora roku.

Patryk Sotys jego pasj jest fotografia, któr zajmuje si od siedmiu lat. Fotografuje krajobrazy i zwierzta. Poprzez fotografi przedstawia nam wiat i jego niepowtarzalne oblicza, których czsto nie zauwaamy.

Zapraszamy do ogldania wystawy
B.S.