panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Studniwka 2014
Studniwka 2014 Drukuj E-mail
Jak nakazuje polska tradycja na 100 dni przed matur odbywa si uroczysty bal,w którym uczestnicz uczniowie ostatnich klas szkó rednich. 14 lutego tu po ostatnich lekcjach przed feriami zimowymi, tegoroczni maturzyci z Noworudzkiej Szkoy Technicznej uczestniczyli w takim wanie balu przedmaturalnym. Studniówka, bo tak si potocznie nazywa, ju po raz kolejny miaa miejsce w Restauracji „MARIA” w Wabrzychu. Tradycyjnie na samym pocztku odtaczono POLONEZA, do którego modzie przygotowywaa si na wiele dni przed imprez pod czujnym okiem nauczycielki wychowania fizycznego pani Mirosawy Kossak. Efekt przeszed najmielsze oczekiwania. Taniec wywar ogromne wraenie zarówno na dyrekcji i gronie pedagogicznym jak i na pracownikach obsugi oraz wacicielach restauracji.

Studniwka 2014

Po tacu byy podzikowania i kwiaty dla wychowawców, a pani dyrektor Brygida Gsior uroczycie przywitaa wszystkich i oficjalnie rozpocza bal swoj przemow. Nastpnie uczennice i uczniowie zaprezentowali swój program artystyczny. Byy tace, byo piewanie, oczywicie wszystko z lekkim przymrueniem oka – jednym sowem dla kadego co miego. Po tej czci imprezy na stoach pojawi si gorcy posiek. Po skonsumowaniu i „naadowaniu baterii” zabawa zacza si na caego i z maymi przerywnikami na przekski trwaa prawie do witu nastpnego dnia. Po umiechnitych minach mona byo wywnioskowa, e impreza w 100% wypalia. Udalimy si do autobusu i ze piewem na ustach wrócilimy nim do Nowej Rudy. Za rok kolejna studniówka i kolejne emocje z ni zwizane. eby podsumowa cao jednym zdaniem posu si cytatem z klasyka: „Koniec i bomba, a kto nie by, ten trba” :D

Konrad Kawak