panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow IX SPOTKANIA PREZENTACYJNE SZKӣ PONADGIMNAZJALNYCH W CINAWCE REDNIEJ
IX SPOTKANIA PREZENTACYJNE SZKӣ PONADGIMNAZJALNYCH W CINAWCE REDNIEJ Drukuj E-mail
Piknie udekorowany stó przez uczniów naszego technikum hotelarskiego, wystawione nowinki techniczne przez mechaników i informatyków, ciasteczka, cukierki...to wszystko na powitanie gimnazjalistów, którzy mieli okazj zapozna si z ofert edukacyjn szkoy podczas prezentacji szkó ponadgimnazjalnych. Organizatorom dzikujemy a  gimnazjalistów zapraszamy!

IX SPOTKANIA PREZENTACYJNE SZKӣ PONADGIMNAZJALNYCH W CINAWCE REDNIEJ  IX SPOTKANIA PREZENTACYJNE SZKӣ PONADGIMNAZJALNYCH W CINAWCE REDNIEJ  IX SPOTKANIA PREZENTACYJNE SZKӣ PONADGIMNAZJALNYCH W CINAWCE REDNIEJ
S.D.-G.